Recenze od účastníků

Hana Zvěřinová: (02.02.2012 11:13:33)

Kurz aranžování pro začátečníky (14.-15.1.2012) byl naprosto úžasný. Velice děkuji za cenné rady a trpělivost, kterou paní Mirka má :o) Těším se na další shledání. Ještě jednou děkuji a kurzy vřele doporučuji

Jarka Kouřimská: Web (28.01.2012 18:06:53)

Sedám k počítači ještě stále plná úžasných dojmů po absolvování týdenního intenzivního kurzu pro začátečníky. Paní Mirka je skvělá lektorka, která nám všem během celého kurzu vštěpovala neskutečné množství vědomostí a technik týkajících se vazeb živých i sušených květin. Je to člověk na svém místě, kurz byl úžasný a všichni v mém okolí byli překvapeni krásnými výtvory, které jsme pod pečlivým dohledem vytvořili. Všem, kdo ještě váhají DOPORUČUJI, stojí to opravdu za to :-). Mirce tímto ještě jednou děkuji a hned jak to trochu půjde, přijdu na nějaký další pokročilejší kurz.

Petra Plešingerová: (27.01.2012 19:59:24)

Intenzivní týdenní kurz byla má první přímá zkušenost s květinami a upřímně mě překvapilo jak líto mi je, že tak rychle utekl a jak moc se mi to líbilo. Paní Mirka je zkušený profesionál s příjemně lidským přístupem, který mi nedovolil se ani na chvilku zastavit nebo se dokonce nudit. Zkušeností, o které se s námi neváhala podělit bylo opravdu mnoho. Děkuji všem zúčastněným za úžasnou atmosféru. Tak zase někdy...

Jíťa: (26.01.2012 20:19:25)

Jíťa
Ve velice příjemném a krásném prostředí jsem s ostatními účastnicemi intenzivního týdenního kursu strávila výuku s velmi trpělivou lektorkou, které moc a moc děkuji. Tak krásná aranžmá, která jsem vytvořila prvně v životě ,překvapila nejen mne , ale celou rodinu. Nikdo nevěřil, že vytvory, které jsem přivezla domů, jsou moje vlastní práce!!!
Ještě jednou díky paní Mirce. (Opravdová odbornice, která je na svém místě).

Marika Ketnerová: (23.01.2012 08:44:37)

21.1.2012 jsem se zúčastnila kurzu - základní techniky. Byla jsem naprosto nadšená, děkuji moc za krásný sobotní den a rozhodně se přihlásím na další kurzík :-) děkuji paní Mirko.

Zdeňka Žintá: (17.01.2012 13:28:43)

Dobrý den, absolvovala jsem víkendový seminář pracovní techniky a postupy vázaných kytic i jako úplný začátečník jsem byla nadšená! Vyrobené kytice se všem mým blízkým moc líbily.Ještě jednou děkuji. Ždeňka

Květa Hrdinová: (20.12.2011 13:20:10)

17.12.2011 jsem s dcerou byla na kurzu vánoční vazby a moc nás to nadchlo. Určitě jsme tam nebyly naposledy a už se těšíme na další.
Děkujeme, přejeme pěkné svátky a nashledanou. Květa

Veronika Jeřábková: (09.12.2011 16:43:13)

Minulý týden jsem ukončila kurz aranžování a vazby květin pro začátečníky. A už se nemůžu dočkat dalšího. :) Paní Mirka je profesionálka každým coulem a i když to s námi neměla vždy jednoduché, pokaždé člověku dokázala pomoct a poradit . Děkuji Vám Mirko, rozhodně Vás budu doporučovat dále!

Markéta Musilová: (06.12.2011 21:46:22)

Dnes jsem "bohužel" ukončila u paní Mirky kurz pro začátečníky. Chtěla bych jí touto cestou ještě jednou moc poděkovat za upřímné a profesionální vedení. Květiny jsem měla vždy ráda, ale díky paní Mirce jsem získala vášeň pro floristiku se vším co k ní patří. Už teď se těším na nějaký další kurz.

Lenka SÍTHOVÁ: (21.11.2011 18:26:35)

Dobrý den ,chtěla bych poděkovat paní Novákové za přijemně ztravéný výkend na kurzu ,,suchá vazba,,každý kurz mi něco dá a těším se na další .

Lenka Kerhartová: (14.11.2011 16:06:19)

Ktásný den všem návštěvníkům,
během uplynulého víkendu jsem absolvovala kurz aranžování ze suchých květin a kruz mohu vřele doporučit. Já jakožto laik, který si doma sem tam něco vyrobí pro radost, jsem se naučila některé věci jak se mají správně a hlavně pořádně dělat. Určitě se ještě uvidíme na některém z dalších kurzů.
Děkuji paní Novákové, která je velkou odobornicí na svém místě.

Jitka Begeniová: (02.11.2011 11:16:32)

Dobrý den,
chtěla bych si objednat Vánoční certifikát a nejde mi provést objednávku internetem. Prosím napište mi jak ji mám provést.
Děkuji

Marie Svobodová: (26.10.2011 18:24:08)

Dobrý den,
chci poděkovat za hezké chvíle, praktické rady a inspiraci na intenzivním kurzu. Dnes jsem si částečně prohlédla CD, když vypoví paměť, tak je návod po ruce. Ještě jednou děkuji za trpělivost a budu se těšit na další kurz. M. Svobodová

Jiřina Hanlová: (23.10.2011 10:59:35)

Dobrý den,
jsem perfekcionalistka a mám ráda profesionální a dobře odvedenou práci. Musím říci, že toto naprosto naplnil intenzivní kurz aranžování a vazby květin, který jsem absolvovala teď v říjnu. Vždycky se mi líbila vazba květin a zajímavá aranžmá, ale teď, když jsem si "to osahala" mne to teprve chytlo.
Paní Nováková, díky.
Zdravím všechny kolegyně a kolegu z kurzu a školícímu středisku Cenraurea přeju hodně dalších spokojených frekventantek, které tato nelehká, ale tvůrčí a kreativní práce chytne.
J. Hanlová

Helča: (21.10.2011 16:00:01)

Dobrý den, tak jsem úplně mimo z té nádhery. I když kurz i po slevě jepro mě nyní drahý, jsem šťastná, že jsem díky propagaci na slevovém portálu našla tyto stránky, jsem moc potěšena a okouzlena z té nádhery.....Děkuji.Helena

Petra Šorelová: (17.10.2011 10:58:32)

Dobrý den.
Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Novákové za nezapomenutelné zážitky na kurzech vazby květin. Velice příjemné a krásné prostředí, spousta inspirace a mnoho rad, které se budu snažit zapamatovat a dále používat.
Ještě jednou moc děkuji a určitě jsme se neviděly naposledy. Petra Šorelová

Monika Šebková: (08.08.2011 15:41:07)

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA FLORISTIKY
PRO PANÍ MIROSLAVU

Velké díky patří andělovi s culíkem za její ochotu, podporu, trpělivost, péči a rad k nezaplacení.
Díky, že jsem mohla být pod Vašimi ochrannými křídly. Cítila jsem se u Vás jako v peřince. Odnesla jsem si sebou zážitek, chuť rozvíjet se, nadšení, zkušenost, spousty pozitivní energie, ale i malého vyčerpání. Zbytek se nejspíš dostaví později až se mi všechny informace v hlavě rozleží. Díky také za Vaší upřímnost a kritiku, z které si beru ponaučení do budoucna.

Pokud bych Vás měla srovnat s květinou, budete růže - dokonalý materiál, s kterým se krásně pracuje.
Jste člověk na správném místě. Lidí, jako jste Vy, je dnes málo a je třeba si jich vážit. Zasloužila byste mnohem více úcty a uznání než je Vám dostáváno. Sálá z Vás zkušenost, povzbuzující energie, originalita, máte zlaté ruce.....

Díky za to, jaká jste!
Monika

Šárka Šabatková: (17.05.2011 07:43:18)

Dobrý den, je to sotva pár dní, co mi skončil intenzivní kurz pro začátečníky, kde jsem strávila velmi krásný týden po boku dalších úžasných žen, které začínaly, jako já. Paní Nováková je mistr ve svém oboru, její nápady jsou nadčasové a berou člověku dech. Práce s kytičkama obohacuje každého z nás zevnitř, jsou to pocity, které nás činí šťasnými a také vyrovnanými. Děkuji z celého srdce Mirko za Vaši trpělivost, i přes ta vedra :)) a za otevření inspirace v mé hlavě, která byla do té doby zřejmě zamčená na zámek :)). Byly to pro mne krásné dny, na které budu dlouho vzpomínat. Šárka Šabatková

Petra Kučerová: (30.04.2011 19:44:41)

Dobrý den přeji všem ženám, dívkám a slečnám, ale i můžům, kteří zabloudili na stránky "Kurzů aranžování" paní Novákové. Jsou to asi dvě hodiny co jsem se vrátila z kurzu "Začínáme s floristikou" (dnes je 30.4.2011) a ještě teď jsem plná dojmů a nemohu spustit oči z krásných výtvorů, které jsem si přinesla domů. S floristikou začínám a dlouho jsem hledala nějaký kurz, který by mne seznámil se základy floristiky. Nakonec jsem narazila na kurzy paní Novákové a řekla jsem si, že vyzkouším jednodenní seminář. Hned při příchodu na kurz mi bylo jasné, že to bude nezapomenutelný zážitek. Prostředí ve kterém se pracuje je krásné s úžasnou atmosférou a paní Nováková je velice příjemná žena, která má můj obdiv, protože někoho tak trpělivého jsem dlouho nepotkala. Některé techniky vázání jsem potřebovala ukázat a vysvětlit několikrát po sobě a paní Nováková pokaždé přišla s pomocí a trpělivě mi vše znovu a znovu vysvětlila a ukázala. Za toto bych jí chtěla velice poděkovat...... Kéž by takto krásně prožitých sobot bylo více :). Pokud někdo přemýšlí zda se kůrzů zůčastnit, tak neváhejte a přihlašte se. Určitě nebudete litovat a věřím, že stejně jako já, tak i vy budete po návratu domů přemýšlet na jaký kurz půjdete příště :). Paní Novákové ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených účastníků kůrzů stejně jako jsem já. Petra Kučerová

Iva Suchomelová: (19.04.2011 22:24:03)

Vážená paní Nováková,
vaše kurzy s kytičkami jsou super, nádhera, pohlazení na duši a proto bych je ráda doporučila vše, ale opravdu všem ženám. Jelikož to, co si každý z kurzu odnese v sobě je k nezaplacení.
Moooc děkuji

Eva Jedličková: (16.04.2011 19:13:47)

Ráda bych všem doporučila kurzy paní Novákové. Už jsem absolvovala více témat a vždy jsem si odnesla krásné výsledky. Její vazby mají nápad, styl a jsou velkou inspirací. Určitě zase na nějaký z nich přijdu,

Barbora Moravcová: (04.04.2011 20:19:24)

Touto cestou bych chtěla doporučit kurzy paní Novákové. V únoru jsem absolvovala kurz Vypichované aranžmá a bylo to prostě bezvadné. Spousta nových informací a báječných nápadů. Děkuji za krásný víkend a těším se Vaše další kurzy.

Jitka Kurzová: (27.02.2011 21:54:46)

Vážená paní Nováková,

Váš kurz Vypichované aranžmá byl prostě báječný! Moc jsem si užila příjemnou atmosféru, Váš profesionální přístup k nám - amatérům, jsem nadšená z bohatého výběru materiálů, a těch kytiček co jste pro nás měla k dispozici!!
Netušila jsem kolik zručnosti, práce a technických vychytávek takové aranžmá vyžaduje! Z kurzu jsem si odnesla jak spoustu užitečných informací a praktických ukázek, tak vlastnoručně naaranžované misky, ze kterých mám díky vám velkou radost.
Milá paní Nováková, Vaše kurzy upřímně doporučuji své nejlepší kamarádce!
…a všem těm, kteří chtějí vytvářet hezká kytičková aranžmá, věnečky a mističky,
ale nevědí jak na to.
Těším se s Vámi opět na shledanou!

Helena Bohdanecká: (16.02.2011 10:34:37)

Jsem opravdu ráda, že jsem zvolila kurz aranžování právě u Vás! I když je to jen pro potěšení, mnoho jsem se dozvěděla a naučila díky paní floristce Mirce Novákové. Náplň kurzu mě inspirovala a dodala chuť absolvovat zase další kurz. Ještě jednou díky a těším se zase na shledanou!

Veronika Fráňová: (23.01.2011 20:24:32)

Dobrý večer, paní Mirko. Dlouho jsem vybírala u které firmy se zúčastním floristického kurzu. Nakonec jsem vybrala Centareu a musím říct, že Váš profesionální přístup a náplň každého dne mě utvrdily v tom, že jsem zvolila správně. Z každého dne jsem odcházela opravdu nadšená. Povolání floristy je nádherné, ale zároveň je to velká dřina a neustálá práce...takže ještě jednou děkuji :-)

Veronika Hejnová: (23.01.2011 19:24:44)

Dobrý den. V lednu jsem se zúčastnila intenzivního floristického kurzu. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za velmi příjemně strávený týden. Posílám pozdravy paní Mirce, Jiřince a všem zúčastněným. Byl to pro mne moc hezký a obohacující zážitek, který mi doufám pomůže při mém startu v podnikání.
Děkuji a mějte se krásně!

Pavla Provazníková: (19.01.2011 18:41:48)

Zdravím Vás Mirko a zároveň zasílám i pozdrav paní Jiřince. Chci Vám poděkovat za báječný lednový týden na intenzivním kurzu, tímto také zdravím všechny účastnice a posílám velké díky - byla to bezva parta. Ve své dosavadní práci, kterou jsem dělala 16 let jsem nenacházela uspokojení, vždy jsem věděla, ža chci, aby má práce byla jaksi hmatatelná a pokud navíc potěší a přinese radost, co víc si přát! Na kurz jsem šla již s představou, že bych se ráda této profesi v budoucnu věnovala a po skončení kurzu se mé rozhodnutí jen upavnilo. Díky Vám Mirko vím, že mě ještě čeká hodně práce a zdokonolování, ale poperu se s tím, a tak už teď se těším na únorový víkendový kurz vazby květin. Zatím díky za vše a budu se těšit na další setkání.

Gabriela Solomčíková: (18.01.2011 16:00:13)

Pozdrav pro paní Mirku Novákovou a asistentku Jiřinku!Zúčastnila jsem se jen tak pro radost intenzivního kursu aranžování a tímto bych chtěla poděkovat za krásný a smysluplně strávený týden.Nyní už vím,kolik je za každou krásně uvázanou kyticí práce!!Dík za trpělivost..

Miloslava Lakomá: (18.01.2011 08:35:37)

Dobrý den.Mám objednaný a zaplacený kurz ve dnech 22 -23.01.2011. Prosím o informci zda přišla platba a zda se kurz bude. F.2011/001.
Děkuji Miloslava Lakomá

Dina Hronová: Web (17.01.2011 09:54:50)

Zdravím paní lektorku Mirku Novákovou i asistentku Jiřinku!
Ctěla bych tímto poděkovat vám oběma za báječné chvíle strávené na intenzivním kurzu aranžování. Věděla jsem dlouho, že mě láká jakákoli tvořivá činnost a nacházím v ní veliké uspokojení, díky vám jsem se ale do práce s květinami a s floristickým materiálem přímo zamilovala. V průběhu celého kurzu byla paní lektorka k naší práci i k přístupu velmi nekompromisní, tak nás ale myslím za tak krátkou chvíli naučila, co mohla. Patří jí i taktéž obětavé paní asistence Veliké díky.

Andrea Moravcová: (02.01.2011 12:11:53)

Vážená paní Nováková,
velmi Vám děkuji za 3 měsíční floristický kurz pro začátečníky, kterého jsem se zúčastnila. Nejsem floristka, kurz jsem navštěvovala jen z důvodu relaxu. Ovšem vánoční věnce a aranžmá, které jsem poté díky Vám doma vytvářela měly takový ohlas, že jsem začala uvažovat o jejich prodeji příští rok. Kurz byl pro mne neuvěřitelným přínosem a náhledem do úplně jiné práce. Bylo to skvělé, moc Vám děkuji a přeji vše nejlepší v tomto roce.

Ivo Balíček: (30.12.2010 12:31:00)

Dobrý den paní Nováková, na Vaše stránky jsem se dostal ne tak úplnou náhodou. Na našem menším městě máme jen jedno květinářství, které před více jak rokem změnilo majitelku. Tím však jeho uroveň značně poklesla. Nejen co se týče nabízeného zboží, ale i ve vázaných květinách. Přestal jsem tam příležitostně chodit a květiny začal kupovat v místě zaměstnání.Jaké bylo mé překvapení, když jsem se na svatbě svého bratra obdivoval květinovou výzdobu, včetně svatební kytice a bylo mi řečeno, že vše to je z našeho květinářství, kam jsem přestal chodit. Při jeho nové návštěvě jsem se dozvěděl, že majitelka plus jedna slečna prodavačka byly právě u vás na kurzu. Ta změna mě opravdu udivila. Nejdříve ušmrdlaný kytky jako košťata a dnes vyloženě výstavní květinové kreace. Má to ale jednu vadu. Teď v zime si manželka vymyslala že budem kupovat květina na stůl každý týden a já to kupuji jako dobrý manžel ze svého kapesného. Protestovat se ale nedá. Snad mě léto zachrání, to budeme mít vlastní kytky ze skleníku a záhonů, Zatím si budeme brát inspirace z fotografií na vašich stránkách. Ať se Vám práce daří a přináší hodně radosti a vůně.

Michaela Jakubíková: (29.12.2010 13:42:14)

Dobrý den paní Nováková, jsem ráda, že jsem Vás objevila a mohla se tak zúčastnit Vašich kurzů. Moc mně to pomohlo k mojí profesi květinářky. Pravidelně se tak zúčastňuji a můžu jen doporučit, určitě jsem tam nebyla naposledy a už se těším na další kurzy. Ještě jednou děkuji za techniku, kterou jste mě naučila a inspiraci s květinami, kterou využívám ve svém obchůdku.

Karel Šťastný: (25.12.2010 20:34:52)

Dobrý den paní Mirko. Gratuluji k Vašim novým stránkám. Jsou velice pěkné a přehledné. Oceňuji zejména novou galerii fotek, kde se mohu podívat, jak jednotlivá aranžmá vypadají. Přeji Vám mnoho úspěchů, hodně zdraví a krásné svátky.

Jarka Charvátová, Trutnov: (13.12.2010 20:50:13)

Vážená paní Nováková, zúčastnila jsem se víkendového semináře Trvalé vánoční dekorace a byla jsem nadšená Vaším profesionálním přístupem. Budu šetřit, aby jsem se zase mohla k Vám podívat.

Stránka:<1234

Kategorie článků

Novinky

Sleva na druhou osobu

29.12.2017

 V případě, že zakoupíte jednodenní či dvoudenní seminář pro 2 osoby, bude mít druhá osoba slevu z ceny semináře ve výši 30%.
Více...

Facebook likebox