Recenze od účastníků

Aneta A.: (11.03.2020 15:58:49)

absolvovala jsem kurz vázání svatební kytice. Paní Jitka byla moc dobrá učitelka, trpělivá a pečlivá. Kurz jsem si užila a květiny byly nádherné.

Jana: (15.02.2020 20:55:55)

Před týdnem jsem absolvovala 4denni individuální kurz vázáni a aranžování květin. Pracovala jsem s různými materiály, vyzkoušela si různé techniky a připravovala květiny pro různé příležitosti. Bylo to chvílemi náročné, ale úžasné a p. Jitka je skvělá a trpělivá učitelka. Moc ji děkuji a těším se na další setkání.

Eva: (25.01.2020 23:00:31)

Z kurzu jsem byla nadšená. Určitě doporučuji.

Kristýna: (03.12.2019 12:39:56)

O víkendu jsem se zúčastnila kurzu na vytvoření adventních věnců. Nikdy předtím jsem je nedělala. Díky profesionálnímu, milému a trpělivému vedení Jitky a neskutečně bohatému výběru surovin a ozdob, mám nádherný adventní věnec na stůl a na dveře. Takže vřele doporučuji ! Nejen, že na kurzu zrelaxujete a přijdete na jiné myšlenky, ale zároveň si domů odnesete nádherné dekorace. Jitko, moc děkuji ! Určitě se opět přihlásím.

Andrea: (15.05.2019 21:11:27)

Prvýkrát som sa skupinového kurzu viazania adventných vencov zúčastnila v zime 2018 a odvtedy si vyberám len kurzy pod vedením lektorky Jitky Javůrkové. Naposledy som si vytvorila pod jej vedením nádhernú veľkonočnú dekoráciu. Oceňujem jej nadšenie a pozitívnu energiu, profesionalitu a osobný prístup ku každému z účastníkov. Kurz má vždy nápad, pracuje sa s krásnym materiálom, ktorý vám hneď nezvädne, pani Jitka je trpezlivá, zrozumiteľne vysvetľuje, doplňuje o triky a tipy, usmerní, poradí.\nPre mňa kvalitne a relaxačne strávený čas. A korunovaný radosťou z vlastných výtvorov.\nPani lektorka, ďakujem a teším sa skoro na pokračovanie

Zdeňka : (24.03.2019 07:11:39)

Děkuji krasne paní Jitce, kurz aranžování květin byl velmi přínosný

Šárka Šmídová: (15.02.2019 06:34:22)

Dobrý den, chci poděkovat paní Jitce za skvěle a profesionálně vedené kurzy svatební floristika a vázané kytice, které jsem absolvovala. Bylo to velmi inspirující a příjemné setkání i s ostatními účastnicemi. Vazba a práce s květinami mě moc bavila i díky přístupu paní Jitky, která nám neodpouštěla chyby, což bylo jen k našemu prospěchu a vše probíhalo nakonec k radosti a s úsměvem na tváři, když se dílo podařilo. Děkuji.

Václava Trojáková: (13.02.2019 15:03:40)

Velké poděkování paní Jitce za příjemně strávenou sobotu při kurzu Vázané kytice. Její přístup je opravdu profesionální, je na ní vidět, že kytičky miluje, zná je, ví co s nimi. A navíc je nesmírně trpělivá, takže opravdu každá účastnice kurzu si domů odnese krásné, vlastnoručně vyrobené kytice. Ty moje mi dělají již 5 den velkou radost a je vidět, že použitý materiál byl opravdu čerstvý - zatím stále drží bez známky vadnutí.\nJeště jednou děkuji a těším se na shledanou. Vendula

Michaela Vencovská: (31.01.2019 12:55:30)

Dobrý den, děkuji paní Jitce za perfektní kurz pro začátečníky. Nesmírně jsem si to užila a jsem z toho stále nadšená. Kurz byl výborně připraveny, dozvěděla jsem se spousty praktických informací a celý den jsem strávila ve velmi příjemném prostředí. Paní Jitka je skvělá učitelka. Od této chvíle se nebudu bát uvázat si sama kytici. Ještě jednou velké díky !!!! Míša

Klára Bakalářová: (28.10.2018 22:15:58)

Dobrý den, z kurzu Vázaná kytice jsem do teď naprosto nadšená. Bavil mě přístup paní Jitky i milých účastnic. Byl to pro mě moc příjemný den, kde jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací srozumitelně podaných a s velkou trpělivostí ukázaných :o)) Dopoledne by mě ani ve snu nenapadlo, že si domů odnesu tak pěkný květinový dárek. Děkuji moc za příjemně strávenou sobotu.

Eva Dudová: (11.06.2018 10:34:45)

Velké díky paní Jitce, která i přes menší počet nahlášených účastníků věnovala svůj den třem nadšenkyním a trpělivě je učila základům floristiky. Její profesionalita, šikovné ruce, „správné oko“ pro věc a zejména její lidský přístup jsou úžasné. Byl to velice příjemný den s komorní atmosférou a vzniklými nádhernými kyticemi a aranžmá, ve které bych v počátku ani nevěřila. Ještě jednou mnohokrát díky a brzy nashledanou. Eva

Lucie Mikýsková: (26.05.2018 15:52:31)

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Jitce za profesionalitu, poznatky a především příjemně strávený čas na večerním kurzu Vázaná kytice kulatá. Zúčastnila jsme se spolu s maminkou a moc se nám to oběma líbilo. Kurzy paní Jitky můžeme vřele doporučit!

Marcela Belková: (13.05.2018 15:44:50)

Vážení milovníci květin, právě jsem absolvovala týdenní intenzivní kurz floristiky a mohu jen doporučit. Dlouho jsem ve svém životě hledala volný týden, který bych \"obětovala\" tomuto kurzu. Nyní jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala a kurz absolvovala. S jeho průběhem jsem byla absolutně spokojená, ba nadšená. Pod profesionálním vedením mi vznikaly pod rukama krásné kytice, květinové šperky a aranžmá. Mohu jen doporučit a pokud o tom přemýšlíte, neváhejte tak dlouho jako já. Je na co se těšit. Děkuji paní Jitce!

Martina Nevšímalová: (29.04.2018 14:33:55)

Dobrý den, \nkurz jedním slovem skvělý. Naučil a pomohl mi jak na kytky a jejich péči.Kolektiv super.Kurz splnil veškeré mé očekávání, naopak předčil. Báječná a trpělivá Jitka, která nás kurzem provázela je velice sympatická a velká milovnice květin. Děkuji za veškerou péči. Na kurzu jistě nejsem naposledy. Přeji všem příjemný kurz. Martina z ČB.

Katka Vorlická: (17.04.2018 17:05:38)

Ráda bych tímto poděkovala paní lektorce Jitce za seminář ke svatebním kyticím. Pod jejím profesionálním, odborným a zároveň velmi vstřícným i trpělivým vedením jsme si vytvořily 3 různé vazby a vyzkoušely různé techniky. Atmosféra byla tvůrčí a příjemná, paní lektorka se věnuje pečlivě všem účastníkům; prostor pro jakékoliv floristické dotazy dostatečný. K dispozici byl dostatek materiálu a široká škála přízdob/\"dokončujících prvků\", z nichž si člověk může vybrat dle svého vkusu (stuha, barva špendlíku...). Výsledkem byly kytice, které se sice skládají ze stejných květin, nicméně do jisté míry si je jednotliví účastníci kurzu mohli uzpůsobit k obrazu svému.\nČas na kurzu strávený hodnotím jako příjemný a oddechový. Ve srovnání s konkurenčními kurzy podobného zaměření vnímám jako další pozitivum příznivý poměr cena:výkon.\nObecně tedy mohu kurzy paní Jitky doporučit. Nevyžádaná dobrá rada pro účastníky závěrem - počítejte spíše s tím, že kurz se může o chvíli (+-půl hodiny) protáhnout, proto si na něj najděte dostatek času - stojí to za to.

Denisa : (16.04.2018 13:51:32)

Dobrý den,moc vás všechny zdravím přihlásila jsem se na kurz aranžování a vázaní a vypichování Svatebních kytic a musím říci že jsem byla nadšená a překvapena novými trendy.Moc děkuji P.Jitce za trpělivost a pomoc při vysvětlování všem jste se krásně věnovala a vše do detajlu vysvětlila a poradila:) strašně moc děkuji bylo to vše moc fajn a ráda jsem vás poznala smekám před vámi jakým nadšením tu práci děláte :) a těším se na vás brzy u dalšího kurzu:)Kdo nezkusí nepozná co to je Aranžování květin z láskou a péčí :)

Lenka Martínková: (22.01.2018 10:21:36)

Dobrý den, s nadšením jsem se zúčastnila intenzivního kurzu floristiky.Bohužel u nás v jižních Čechách nikdo takové kurzy nepořádá, Praha byla nejblíže. I když jsem denně dojížděla z domova, stálo to za to.Kurz měl široký záběr,takový průřez floristikou. Opět bylo vše do detailu připravené v krásně vybavené učebně, k dispozici jsme měli mnoho materiálů, čerstvých živých květin, sušiny i přízdob.Jediné, co mne mrzí je, že ten týden strašně rychle utekl :-), ale milé vzpomínky mi zůstanou...Děkuji za vše.