Floristické kurzy

Dárkový poukaz s 20% slevou!

http://www.kurzy-aranzovani-kvetin.cz/_data/kurzy-aranzovani-kvetin.cz/obrazky/20161019112611_vanocni_darkovy_poukaz_2.jpg

( Všechny kurzy a semináře, které pořádáme, najdete v eShopu)

Stejně jako každé kreativní řemeslo i floristika vyžaduje dostatek přirozeného talentu. A pokud ji chcete dělat poctivě, neobejdete se bez spousty tvrdé práce.

Můžete tisíckrát číst v učebnicích, listovat odbornými časopisy, sedět v první řadě při předváděcích akcích předních floristů. Dokud nevezmete květiny sami do ruky, nikdy nepochopíte, v čem tkví ono tiché tajemství vazby. Žádný manuál Vás to nenaučí.

Začínající floristé jsou často lidé s jinou původní profesí než zahradnickou. Mají však spoustu elánu i chuti podnikat. To ale nejde bez mnohokrát odzkoušených praktických dovedností. Nestačí jen milovat květiny a mít skvělé nápady. Je třeba poctivě studovat základy floristiky, akceptovat principy a zákonitosti estetiky.

Jen hodinami tvrdé práce dokonale ovládnete techniky ve floristice nezbytné. Naučíte se pracovat s rostlinným materiálem i s pomocnými materiály – specifickými pro květinovou vazbu. Získané znalosti Vám pomohou nejen zvýšit důvěru ve vlastní schopnosti a vytvářet stále dokonalejší aranžmá, posloužit jako odrazový můstek pro vlastní podnikání, ale v neposlední řadě zvýšit Vaše možnosti na pracovním trhu.

Přijďte prožít krásné chvíle s květinami do příjemného prostředí školícího střediska Centaurea. Pod vedením lektorky s mezinárodním diplomem (DFA Holland) se naučíte vázat kytice i vytvářet květinové aranžmá k různým příležitostem. Samozřejmostí je široký výběr květů a zeleně včetně dekoračních materiálů. Vlastní vytvořená aranžmá si odnesete domů.

V případě že si přejete zakoupit dárkový poukaz, objednávejte prosím přes email. V objednávce uveďte cenu jednodenního, dvoudenního, případně dlouhodobého semináře (kurzu). Obdarovaná(ý) si následně příslušný seminář a termín vybere sám. Objednávku je potřeba zaslat e-mailem nejpozději 7 dní před konáním semináře.

Při objednávce uveďte prosím Vaši fakturační adresu.

Platnost dárkových poukazů je 6 měsíců ode dne, kdy Vám bude poukaz zaslán.

Při zakoupení Vánočního dárkového poukazu vám poskytneme slevu 10% z vámi zvolené částky.

Těšíme se na Vás,

 

Kolektiv Centaurea

Miroslava Nováková - odborná lektorka, absolventka floristické školy GROENHORST COLLEGE, Holland

Ing. Květa Kujínková - asistentka

 

Školící středisko Centaurea

Prosecká 524/26, Praha 8

Uložit

Uložit

Kategorie článků

Novinky

Sleva 20% u Vánočního dárkového poukazu

01.11.2016

Při zakoupení Vánočního dárkového poukazu Vám bude poskytnuta sleva 20% ze zvolené částky.
Více...

Benefitní poukazy Benefit PLUS

16.06.2016

Benefit body je možné využít k úhradě veškerých kurzů v naší nabídce. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na email miroslava.novakova@kurzy-aranzovani-kvetin.cz.
Více...

Věrnostní program

23.09.2015

Po absolvování 3 jednodenních seminářů Vám bude poskytnut čtvrtý seminář zdarma. O tento bonus je potřeba při objednávce čtvrtého semináře požádat. Akce platí od října…
Více...

AKCE

21.07.2015

Při přihlášení ve dvojici - druhá účastnice (účastník) má seminář za poloviční cenu (platí pouze pro jednodenní a dvoudenní seminář).O slevu je nutno požádat při…
Více...

Facebook likebox