Individuální výuka

NOVINKA
Cena: 350 Kč

U tohoto kurzu si můžete zvolit jakékoliv téma z floristického oboru (vázáné kytice, vypichovaná aranžmá, svatební floristika, smuteční floristika aj.), případně si zvolit v jednom pracovním dni více floristických témat.

Cena jedné vyučovací hodiny je 350.- Kč + částka za spotřebovaný materiál, při minimálním počtu 5ti pracovních hodin v jednom dni. Při tomto počtu hodin se cena za veškerý spotřebovaný materiál pohybuje mezi 800-1.200.-Kč, podle toho, na jaké téma je výuka zvolena. Např. u vázaných kytic nebo ve svatební floristice je třeba počítat s větším objemem květů a zeleně, což se projeví i na vyšší ceně. Cena za rostlinný materiál (řezané květy, zeleň) bývá  pohyblivá - nejen podle momentálních cen na květinové burze, ale i v závislosti na kolísání cen v různém ročním období. Podrobnější informace Vám poskytneme po telefonu.

Trpělivě a pečlivě se Vám bude věnovat zkušená lektorka s diplomem DFA Holland. Tento diplom je uznávaný jako vzdělání v oboru floristika nejen nizozemskou vládou, ale i Evropskou unií.

Na místě budete mít zajištěn kvalitní rostlinný materiál, potřebné nářadí, široký sortiment ostatních floristických materiálů, samozřejmostí je občerstvení.

E-mail: javurkova@kurzy-aranzovani-kvetin.cz

Tel.: +420 605 275 031 


Obrázky k produktu:

Pošlete produkt e-mailem: