Přízdoby jednoho květu (11.2.2018)

Cena: 1 680 Kč

Termín: 11.únor 2018  (neděle)

I jen jeden originálně a vkusně přizdobený květ může někdy nahradit nákladnou vázanou kytici. Přizdobený květ se hodí jako pozornost ke mnoha příležitostem.


Náplň:

  • přizdobování různých druhů květin pomocí zeleně a dekoračních materiálů (růže, gerbera, amarylis, cymbidium, anthurie aj.)

Čas: 10.00 - 17-3O (s přestávkou na oběd, doporučujeme si oběd přinést)

Místo konání: Prosecká 524/26, Praha 8  ( přístupový kód na zvonek  *025)     Po dobu výluky tramvajového provozu v ulici Zenklova doporučujeme použít autobus 140,185 od metra C Prosek nebo od metra B Palmovka. Výstupní stanice Kundratka.

V ceně kurzu je zahrnuto: Široký sortiment kvalitního rostlinného materiálu (květy, doplňková zeleň), zapůjčení nářadí, pomocné aranžérské materiály (dráty, stuhy,dekorační materiály, flor. pásky, aj.), pronájem učebny, činnost odb. lektora,káva,čaj.

Doporučení: Všechny práce si účastníci odnášejí domů, proto doporučujeme přinést si přepravní oba

V případě, že bude přihlášen dostatečný počet účastníků a bude jisté, že se seminář (kurz) uskuteční, zašleme Vám fakturu s dostatečným předstihem.

Obrázky k produktu:

Pošlete produkt e-mailem:

Kategorie článků

Novinky

Sleva na druhou osobu

29.12.2017

 V případě, že zakoupíte jednodenní či dvoudenní seminář pro 2 osoby, bude mít druhá osoba slevu z ceny semináře ve výši 30%.
Více...

Facebook likebox